Anahi-Giovanna-Puente
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi-Giovanna-Puente

Anahi Giovanna
 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Anahi se udaje!!!!!!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*~Jovanchica~*
..Anahi administrator..
..Anahi administrator..
*~Jovanchica~*


Ženski
Broj poruka : 115
Godina : 29
Location : Sa Anny
Koliko volite Anahi? :
Anahi se udaje!!!!!!!! Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Anahi se udaje!!!!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.06.2008

Anahi se udaje!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Anahi se udaje!!!!!!!!   Anahi se udaje!!!!!!!! Icon_minitimeSre Okt 15, 2008 10:08 pm

Ako je suditi po napisanoj meksickoj stampi vodeca zwezda serije buntownika i muzicke grupe rbd Anahi ,uskoro ce stati na ludi kamen.Intrigantna glumica ne zeli da otkrije detalje u wezi sa postojecim wencanjem sa milijarderom Rikardom Ruisom de Teresom,ali poznato je da je wec odabrala wencanicu wrednu 500.000 dolara.!Medjutim njena koleginica Dulce Marija izjawila je da ne weruje u to da je Anahi odlucila da se uda i izjawila je:
-Widele smo se pre dwe nedelje i nije mi nista rekla o wencanju.Mislim da od swadbe nece biti nista_kaze Dulce Maria.
Nazad na vrh Ići dole
Anahi
...Pocetnik...
...Pocetnik...
Anahi


Ženski
Broj poruka : 66
Godina : 30
Location : Siempre con RBD
Koliko volite Anahi? :
Anahi se udaje!!!!!!!! Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Anahi se udaje!!!!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.06.2008

Anahi se udaje!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi se udaje!!!!!!!!   Anahi se udaje!!!!!!!! Icon_minitimeSub Nov 01, 2008 10:34 pm

znam za to procitala sam ali je Anahi to demantovala
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buntovnici.forumotion.com
 
Anahi se udaje!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi ili Mia?
» Anahi in Sebria !
» Talk about Anahi...
» Anahi gifovi....
» ANAHI WoRlD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anahi-Giovanna-Puente :: Anahi :: ~O njoj~ (about her)-
Skoči na: